Informacje o firmie TanieMilitaria.pl

Colt 1911 ASG

Szukasz doskonale odwzorowanej i niezawodnej repliki broni krótkiej? W takim razie z pewnością zainteresuje Cię Colt 1911 ASG, który do złudzenia przypomina wersję A 1 tego Colta używanego przez amerykańskich żołnierzy podczas I wojny światowej. To oni właśnie przyczynili się do powstania ulepszonej wersji A 1, opowiadając o jej wadach i zaletach używania w boju. Sklep Tanie Militaria oferuje tę replikę swoim klientom w bardzo atrakcyjnej cenie, jeśli wziąć pod uwagę jej doskonałe wykonanie, moc i niezawodność, z których słynie także oryginalna broń.

Jest to pistolet gazowy z amunicją kulkową, który jest najczęściej używany do terenowych gier taktycznych miłośników broni różnych armii świata. Jednym z nowocześniejszych rozwiązań wprowadzonych do produkcji repliki jest system blow-back dający wrażenie odrzutu zamka przy strzale. Wykonany niemal w całości z metalu jest niemal nie do odróżnienia od oryginału. Jedynie okładzina uchwytu wykonana jest z tworzywa sztucznego.

Opublikowano: 2018-08-23

Colt 1911 ASG

TanieMilitaria.pl

Lasek Brzozowy 13 02-792 Warszawa 22 400 51 52 | Facebook | Twitter |

Oceń firmę (0 z 0 głosów):


W sklepie TanieMilitaria.pl każdy, kto połknął bakcyla ASG, znajdzie repliki broni czy akcesoria w atrakcyjnych cenach. Ja już się tu zaopatruję od pewnego czasu, wraz z kolegami z mojej grupy taktycznej.


Ocena 5

Zweryfikowane firmy w niedalekiej okolicy